Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svazek Domažlicko

Svazek Domažlicko

Anketa

Jak se vám líbí naše nové www stránky?

Celkem hlasů:
39
Hlasování začalo:
20. 11. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Obsah

TJ Sokol Mutěnín

Sportovní klub TJ Sokol Mutěnín datuje své počátky do roku 1963, kdy první fotbalový zápas sehráli „starší páni z Mutěnína“ proti „starším pánům z Hostouně“. Od té doby vyvíjí bohatou činnost, o níž informuje prostřednictvím svých vlastních internetových stránek www.tjsokolmutenin.estranky.cz.

Kontakt: Václav Matějka (+420 775 257 887)

Mužstvo - jaro 2017

TJ Sokol Mutěnín jaro 2017

IV. třída - rozpis utkání, výsledky (jaro 2017)

Sobota 22.4. 17.00 SK Luženice TJ Sokol Mutěnín 3 : 0
Sobota 29.4. 17.00 TJ Sokol Mutěnín TJ Sokol Kout na Šumavě 1 : 2
Sobota 6.5. 15.00 TJ Sokol Hlohová TJ Sokol Mutěnín 6 : 1
Sobota 13.5. 17.00 TJ Sokol Mutěnín TJ Sokol Babylon 1 : 4
Neděle 21.5. 15.00 TJ Sokol Zahořany TJ Sokol Mutěnín 5 : 0
Sobota 27.5. 17.00 TJ Sokol Mutěnín TJ Sedmihoří Oplotec 6 : 0
Sobota 3.6. 16.00 FK Staňkov C TJ Sokol Mutěnín 5 : 1
Neděle 11.6. 17.00 SK Kdyně 1920 B TJ Sokol Mutěnín 8 : 0
Sobota 17.6. 14.00 TJ Sokol Mutěnín TJ Sokol Osvračín B      3 : 0

IV. třída - rozpis utkání, výsledky (podzim 2016)

Sobota

10.9.

17.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Luženice

2 : 4

Sobota

18.9.

16.30

TJ Sokol Kout na Šumavě

TJ Sokol Mutěnín

2 : 0

Sobota

25.9.

16.30

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Hlohová

3 : 4

Sobota

2.10.

15.00

TJ Sokol Babylon

TJ Sokol Mutěnín

9 : 1

Sobota

9.10.

16.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Zahořany

1 : 7

Sobota

16.10.

15.30

TJ Sedmihoří Oplotec

TJ Sokol Mutěnín

3 : 2

Sobota

23.10.

15.30

TJ Sokol Mutěnín

FK Staňkov C

3 : 5

Neděle

30.10.

14.30

TJ Sokol Mutěnín

SK Kdyně 1920 B

2 : 5

Sobota

5.11.

14.00

TJ Sokol Osvračín B

TJ Sokol Mutěnín

12 : 1

 

 Tabulka IV. třída 2016-2017 (konečná tabulka)

 

tým

zápas

výhra

remíza

prohra

skóre

body

Výhra na PK

1

SK Kdyně 1920 B

18

15

3

0

98:15

51

3

2

TJ Sokol Zahořany

18

15

1

2

76:17

46

0

3

FK Staňkov C

18

11

3

4

49:26

37

1

4

TJ Sokol Babylon

18

11

1

6

67:33

34

0

5

TJ Sokol Hlohová

18

10

0

8

45:48

30

0

6

SK Luženice

18

7

1

10

35:49

23

1

7

TJ Sokol Osvračín B

18

6

0

12

47:69

18

0

8

TJ Sokol Kout na Šumavě

18

4

2

12

17:64

14

0

9

TJ Sedmihoří Oplotec

18

3

1

14

24:81

11

1

10

TJ Sokol Mutěnín

18

2

0

16

28:84

6

0