Navigace

Obsah

TJ Sokol Mutěnín

Sportovní klub TJ Sokol Mutěnín datuje své počátky do roku 1963, kdy první fotbalový zápas sehráli „Starší páni z Mutěnína“ proti „Starším pánům z Hostouně“. Za ta léta, zde bylo vychováno velké množství schopných fotbalistů, kteří reprezentovali nejen naši obec, ale i okolní kluby. Využitelnost sportovního areálu je celoroční. Od okresní soutěže, po turnaje v malé kopané, ale i hasičským sportem v rámci SDH. V areálu je vybudováno dětské hřiště.

Sportovní klub TJ Sokol Mutěnín vyvíjí bohatou činnost, o níž informuje prostřednictvím svých vlastních internetových stránek www.tjsokolmutenin.estranky.cz.

Kontakt:
Předseda klubu: Václav Matějka, tel.: +420 775 257 887, e-mail: macii11@seznam.cz
Sekretář klubu:  
Josef Váchal,      tel.: +420 777 674 494, e-mail: jovisek2@seznam.cz 

 

Zakládající členové Mutěnínského fotbalu 63-68

Od shora z leva:
Brynza Emerich, Záhoř Václav st., Skala Josef, Záhoř Václav ml., Matějka Václav, Janeček Jarda, Bočan Josef, Koželuh Josef, Volf Jan, Bořč Jiří, Kuboušek Jan, Koželuh Franta, Pekhart Martin, Lešek Vojtěch, Maroušek Míra, Jonáš Bohouš.
f

 

Domažlice 2020 A3A IV. třída - rozpis utkání - výsledky

Sobota

29.8.

17.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Hlohová

1 : 7

Neděle

6.9.

11.00

TJ Sokol Osvračín B

TJ Sokol Mutěnín

: 1

Sobota

12.9.

16.30

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Kout na Šumavě

7 : 2

Neděle

20.9.

15.00

TJ Sokol Babylon

TJ Sokol Mutěnín

7 : 2

Sobota

26.9.

15.30.

TJ Sokol Mutěnín

FK Staňkov C

1 : 3

Sobota

3.10.

15.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sedmihoří Oplotec

2 : 3

Sobota

10.10.

15.00

TJ Sokol Luženice z.s.

TJ Sokol Mutěnín

7 : 0

Sobota

17.10.

14.30

TJ Sokol Mutěnín

SK Všeruby

ODLOŽENO

Sobota

24.10

14.30

TJ Dynamo Horšovský Týn z.s. B

TJ Sokol Mutěnín

ODLOŽENO

 

Podzim 20192019

IV. třída - rozpis utkání, výsledky (podzim 2019)

Sobota

24.8.

16.00

TJ Sokol Mutěnín

SK Luženice

2 : 3

Sobota

7.9.

14.00

TJ Sokol Osvračín B

TJ Sokol Mutěnín

: 5

Neděle

15.9.

16.30

SK Všeruby

TJ Sokol Mutěnín

4 : 2

Sobota

21.9.

16.30

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Kout na Šumavě

2 : 1

Neděle

29.9.

14.30.

TJ Sokol Babylon

TJ Sokol Mutěnín

6 : 1

Sobota

12.10.

15.30

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sedmihoří Oplotec

5 : 0

Sobota

19.10.

15.30

TJ Sokol Hlohová

TJ Sokol Mutěnín

6 : 1

Sobota

26.10.

14.30

TJ Sokol Mutěnín

FK Staňkov C

2 : 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka IV. třída (po podzimní části)

 

tým

zápas

výhra

remíza

prohra

skóre

body

Výhra na PK

1.

FK Chodská Lhota 9 8 0 1 54:13 24 0
2. FK Miřkov 9 7 0 2 34:9 21 0
3. TJ Sokol Hlohová 9 6 1 2 32:19 20 1
4. TJ Sokol Babylon 9 4 2 3 29:18 15 1
5. FK Staňkov C 9 5 0 4 24:20 15 0
6. TJ Sedmihoří Oplotec 9 3 2 4 20:22 13 2
7. SK Luženice 9 3 1 5 10:21 11 1
8. TJ Sokol Kout na Šumavě 9 2 2 5 15:19 8 0
9. TJ Sokol Mutěnín 9 2 2 5 19:29 8 0
10. TJ Sokol Osvračín B 9 0 0 9 3:70 0

0

 

Foto jaro 20185.2018

Sezona 2018-2019  

IV. třída - rozpis utkání, výsledky (jaro 2019)

Neděle

21.4..

14.00

FK Miřkov

TJ Sokol Mutěnín

10 : 0

Sobota

27.4.

17.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Osvračín B

5 : 4

Sobota

4.5.

17.00

TJ Sokol Hlohová

TJ Sokol Mutěnín

3 : 0

Sobota

11.5.

17.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Kout na Šumavě

5 : 3

Neděle

19.5..

15.00.

TJ Sokol Babylon

TJ Sokol Mutěnín

6 : 0

Sobota

25.5.

17.00

TJ Sokol Mutěnín

FK Chodská Lhota

0 : 8

Sobota

1.6..

17.00

TJ Sedmihoří Oplotec

TJ Sokol Mutěnín

4 : 3

Sobota

8.6

16.00

FK Staňkov C

TJ Sokol Mutěnín

0 : 3

Sobota

15.6..

17.00

TJ Sokol Mutěnín

SK Luženice

1 : 8

 

Jaro 2018

2018

IV. třída - rozpis utkání, výsledky (podzim 2018)

Sobota

25.8.

17.00

TJ Sokol Mutěnín

FK Miřkov

0 : 5

Neděle

1.9.

11.00

TJ Sokol Osvračín B

TJ Sokol Mutěnín

: 4

Sobota

8.9.

17.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Hlohová

2 : 8

Neděle

16.9.

16.00

TJ Sokol Kout na Šumavě

TJ Sokol Mutěnín

3 : 1

Sobota

22.9.

16.30.

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sokol Babylon

2 : 3

Neděle

30.9.

15.00

FK Chodská Lhota

TJ Sokol Mutěnín

3 : 2

Neděle

6.10.

16.00

TJ Sokol Mutěnín

TJ Sedmihoří Oplotec

2 : 3 P

Sobota

13.10.

15.30

TJ Sokol Mutěnín

FK Staňkov C

6 : 1

Sobota

20.10.

15.30

SK Luženice

TJ Sokol Mutěnín

2 : 1

 

Tabulka IV. třída (po podzimní části)

 

tým

zápas

výhra

remíza

prohra

skóre

body

Výhra na PK

1.

FK Chodská Lhota 9 8 0 1 54:13 24 0
2. FK Miřkov 9 7 0 2 34:9 21 0
3. TJ Sokol Hlohová 9 6 1 2 32:19 20 1
4. TJ Sokol Babylon 9 4 2 3 29:18 15 1
5. FK Staňkov C 9 5 0 4 24:20 15 0
6. TJ Sedmihoří Oplotec 9 3 2 4 20:22 13 2
7. SK Luženice 9 3 1 5 10:21 11 1
8. TJ Sokol Kout na Šumavě 9 2 2 5 15:19 8 0
9. TJ Sokol Mutěnín 9 2 2 5 19:29 8 0
10. TJ Sokol Osvračín B 9 0 0 9 3:70 0

0

Foto jaro 2017TJ Sokol Mutěnín jaro 2017